neděle 19. ledna 2014

Třetí lednový týden

Tento týden byl pro mě dost hektický, protože se blíží pololetí, uzavíraly se nám známky, takže jsem se musela hodně učit na zkoušení a na písemky. Myslím, že jsem to zvládla v rámci možností celkem dobře, protože je to strašně těžké skloubit dohromady učení k příjmačkám, učení k maturitě, učení do školy a ještě svoje oblíbené koníčky. Ve druhém pololetí se chci zaměřit už jen na maturitu a na příjmačky, abych to všechno zvládla a hlavně, abych se dostala na vysokou, na kterou chci.
I když byl tento týden dost náročný, tak jsem zažila i několik hezkých zážitků. Koupila jsem si dvě nová pyžamka a černé punčocháče. Nejhezčí byl však víkend, který jsem trávila s přítelem. Relaxovali jsme, koukali na filmy a v pátek jsme byli na plese.
Se svou sestrou máme předplatné časopisu Joy a obrovskou radost mi tento týden udělalo, že nám domů přišlo nové vydání. Tentokrát únorové. Na titulní stránce je Jennifer Lawrence. V únorovém vydání časopisu Joy si můžete přečíst zajímavé články například o make-upu, který byl inspirován graffiti, o líčení rtů ve třech stylech, naleznete i několik tipů, jak pečovat o pokožku v zimě. Nechybí samozřejmě spousta článků o módě a o celebritách. Mě nejvíce zaujali článek na téma: Párty rychlovky, kde jsem se dozvěděla, jak si vytvořit hezký vlasový styling během pěti minut. Dále mě zaujal článek o nehtech, kde si čtenářky mohli přečíst, jak vytvořit zajímavé nehtíky. V tomto týdnu jsem si koupila ochranný sprej na vlasy Trend it up od značky Balea. Sprej jsem koupila v DM, která patří k mým oblíbeným drogériím. Poslední dobou mám docela dost zničené vlasy. Občas si vlasy kulmuji a taky fénuji. Ochranný sprej, který jsem si koupila, má chránit vlasy před náporem tepla při fénování, kulmování, nebo žehlení. Má chránit před vysušením a poškozením vlasů. Sprej jsem vyzkoušela v pátek, protože jsem šla na ples s přítelem a kulmovala jsem si vlasy. Díky rozprašovači se sprej  příjemně a rovnoměrně stříká na vlasy. Příjemně voní a po aplikaci jsem měla vlasy opravdu hezky jemné. Poté jsem si vlasy nakulmovala. Zatím jsem sprej zkoušela jenom jednou, ale nebyl vůbec špatný.

A teď takový menší bonus. Můj neoblíbenější parfém v posledních týdnem je little red dress z Avonu. Dostala jsem ho na Vánoce a od té doby ho miluji. Vůně je sexy, ale zároveň velmi elegantní. 
Žádné komentáře:

Okomentovat