pátek 31. ledna 2014

Moje oblíbené náušničky

Jelikož dnes mám pololetní prázdniny, tak si tento den naprosto užívám. Koukala jsem se na film Milý Johne (který se mi moc líbil a Channing Tatum je v něm tak sexy ), uvařila jsem oběd, projížděla různé blogy, připravila jsem si pro vás nový článek a teď ještě přemýšlím, co vlastně půjdu dělat, až článek napíšu (možná se půjdu učit, i když se mi moc nechce, ale nemám jiné nápady na to, co podnikout) ...
Teď zpátky k mému dnešnímu článku. Jsem obrovská milovnice jakékoliv bižuterie, ale náušnice jsou u mě na prvním místě. Miluju je. Snad pokaždé, když jdu nakupovat, tak si nějaké koupím. Mám ráda, jak výrazné, tak i jednoduché, velké i malé. Doma jich mám opravdu strašně moc a v dnešním článku bych vám chtěla ukázat ty nejlepší a zároveň moje nejoblíbenější.

Tyto jsem dostala od sestry. Nosím je ke svým oblíbeným plesovým šatům.

Tyto zelené jsou naprosto dokonalé a koupila jsem si je na votocvohoz. Koupila jsem si je k šatům na stužkovací ples, jenže šaty jsem měla půjčené a teď sháním nějaké krásné zelené šaty, abych tyto dokonalé náušničky mohla k ním nosit.

 Tyto bílé mám z H&M. Koupila jsem je sestře k narozeninám, ale moc je nenosila, tak jsem si je zabavila.

Tyto mám od sestřenice a nosím je hodně v létě. Teď v zimě se mi bohužel k ničemu nehodí.

 Tyto růžové z Takka jsou velice elegantní a já už se pohlížím po dalších plesových šatech, abych je mohla více nosit.

Na Vánoce jsem dostala od sestričky moc hezkou košily bez ramínek v petrolejové barvě a tyto náušnice z Takka se k ní dokonale hodí.

Trošku takové retro náušnice, ale já je mám hrozně ráda a líbí se mi, proto jsem je opět zabavila sestře. Na uchu vypadají tak krásně.

Koupila jsem si je jako dárek na Vánoce v Takku, ale zatím jsem bohužel neměla příležitost, abych si je někam vzala. Ovšem musím je vám tady ukázat, protože jsou strašně moc hezké.

3 komentáře:

  1. Úplne zdieľam tvoj názor , tiež milujem bižutériu, ale náušnice najviac najviac, hlavne pekné, farebné , výrazné :)) Všetky tvoje sú krásne, ale priznám sa, tie zelené, druhé z hora sú úplne neodolateľné!

    Basha

    OdpovědětVymazat
  2. Ani nevím které vychválit dříve, protože se mi moc líbí všechny! Náušnice miluju a ty tvoje jsou opravdu překrásné.

    OdpovědětVymazat